Tel.: +420 224 934 634

Tel.: +420 603 253 757

E-mail: dolgusin@seznam.cz

Web: www.mudrdolgusin.cz

Pracovní doba

PO-PA od 10-18h.

Objednáni předem nutné na

tel. +420 603 253 757.

MUDr. Vladislav Dolgušin

MASARYKOVO NÁBŘ. 227/34

110 00 PRAHA - NOVÉ MĚSTO

© 2017   |   WEBMASTERIMG

Sledujte nás

Hodnocení

ODNAUČENÍ KOUŘENÍ

KOUŘENÍ A NAŠE ZDRAVÍ

JAKÉ ŠKODY NAPÁCHÁ

Že kouření škodí zdraví, ví dnes už každý. Čísla hovoří jasně. Kouření způsobuje onemocnění srdce a cév, každoročně způsobuje zhruba čtvrtinu všech těchto onemocnění v České republice.

"Kuřácká tvář" je skutečný lékařský termín! V roce 1985 byl termín 'kuřácká tvář' přidán do lékařského slovníku. Charakteristika kuřácké tváře, která dodává lidem vzhled starší, než jsou, byl definován následovně:

Mnoho lidí se domnívá, že cigaretový kouř způsobuje v dutině ústní pouze žloutnutí zubů a nepříjemný zápach. Tyto obtíže však můžeme označit za drobné kosmetické závady, v sázce je totiž mnohem víc.

KOUŘENÍ - HLAVNÍ PŘÍČINA VRÁSEK

JAKÉ ŠKODY NAPÁCHÁ KOUŘENÍ VE VAŠICH ÚSTECH?

FINANČNÍ DŮVODY PROČ PŘESTAT KOUŘIT

Dalšími důvody, proč přestat kouřit mohou být (kromě zdravotních rizik) třeba i finanční důvody. Schválně si zkuste spočítat, kolik vás kouření stojí peněz.

Možná pravidelně kouříte a ani si neuvědomujete, že cigarety jsou radioaktivní. Je prokázáno, že pokud kuřák vykouří v průměru 1,5 krabičky denně, obdrží v průběhu 1 roku dávku  ve výši asi 60-160 mSv (mikro sievert).

Kouření není neškodný zlozvyk. Pro většinu pravidelných kuřáků je to psychická i tělesná závislost na nikotinu, který působí podobným mechanismem jako ostatní tzv. tvrdé drogy.

CIGARETY JSOU  „RADIOAKTIVNÍ“

JAK VZNIKÁ ZÁVISLOST NA KOUŘENÍ

ODNAUČÍM VÁS KOUŘIT ZA JEDNU NÁVŠTĚVU.

PRO VÍCE INFORMACÍ VYUŽIJTE UVEDENÉ KONTAKTY. TĚŠÍME SE NA VÁS.